Компанія "ЛЕОМАРКБУД" допомагає реалізовувати продукцію та тісно співпрацює  з виробниками шлакоблоків. Виробництво гарно зарекомендувало себе на ринку високою якістю та приємною ціною.

Шлакоблок – різновид будівельного каменю, широко застосовується при зведенні будинків, складських приміщень, гаражів, огорож, споруд і будівель різного призначення. З появою будівельних блоків, швидкість будівництва зросла значною мірою. Великий будівельний блок значно швидше монтувати, ніж цеглу. 

Шлакоблоки виготовлені на професійному  обладнанні методом вібропресування напівсухої суміші з чітким дотриманням рецептури на чистому цементі М-500, що в свою чергу гарантує високу якість та чітку геометричну форму виробу. Блоки відповідають усім стандартам ДСТУ на які є відповідний сертифікат на кожну партію згідно із чинним законодавством. За необхідності на вимугу замовника такий сертифікат видається йому.

 

Шлакобетонний блок - виготовлений з важких бетонів з вмістом піску і щебеню. Їх основні властивості: висока міцність і тривалий експлуатаційний термін. Краще використовувати для будівництва цокольних частин будівель. 

Керамзитобетонний блок - виготовлений з легких бетонів, що містять керамзит, шлаки або спінений перліт, з вмістом суміші цементу, піску, ідеально підійдуть для зведення стін. Вони володіють високим теплозахистом, легкі за вагою і зручні для кладки, що заощадить термін будівництва. 

 ПЕРЕВАГИ ШЛАКОБЛОКІВ:

  • міцність;
  • простота у виробництві;
  • стійкість до погодних умов;
  • тривалий термін служби;
  • висока швидкість монтажу;
  • низька вартість.