ЦЕГЛА.

Цегла - штучний камінь форми паралелепіпеда, виготовлений з мінеральних матеріалів та підданий термічній обробці, що застосовується як будівельний матеріал.

Марки цегли:

За міцністю виділяють марки, відповідно до ГОСТу будматеріал маркується: М50, М75, М100, М125, М150, М175, М200, М250 і М300 і т. д. (число показує допустиме навантаження кг/см²).

Найбільш затребувана марка М100, її використовують при будівництві будівель від одного до п'яти поверхів (котеджі, індивідуальні будинки, дитсадки, школи, торгові центри і т. д.). Більш висока марка М200 підходить для зведення багатоповерхових будівель і споруд.

Розмір і вага цегли

При будівництві використовуються три основних стандартних розміру цегли:
Одинарна цегла - ще її називають цегла стандартна або однорядна цегла має стандартний розмір 250х120х65 мм., Де 65 мм це висота цеглини, а вага 2-2,3 кг. Полуторна цегла - вона потовщена і має розмір 250х120х88 мм., Висота 88 мм., А вага 3-3,2 кг.
Подвійна цегла - ще її називаю подвійний камінь, цегла 2NF розміром 250х120х138 мм., Висота 138 мм., А вага 4,8-5 кг.

Види і характеристики цегли виходячи з матеріалу виготовлення:

  • цегла керамічна. Цей вид цегли виготовляється з глини, іноді суміші з різних різновидів глин і після формовки та сушіння проходить через високотемпературний випал 
  • цегла силікатна. Цей вид цегли виготовляють з суміші піску з вапном. Головними його перевагами є непогана звукоізоляція і знижена теплопровідність. Тонкі стіни, збудовані із силікатної цегли,володіють тими ж самими показниками звукоізоляції і теплозбереження, що і набагато більш значні по товщині стіни з керамічної цегли
  • цегла рядова. Цегла рядова (цегла будівельна або ще її називають стандартна цегла, цегла червона, стінова цегла, глиняна цегла, чорнова цегла, робоча цегла) широко застосовується для побудови фундаменту, а також зведення надійних несучих конструкцій.
  • цегла лицювальна. Такий вид цегли (лицьова цегла, цегла облицювальна, оздоблювальна цегла, фасадна цегла) можна охарактеризувати в якості гарного облицювального будматеріалу, що не має сторонніх дефектів, рівномірна по своїй забарвленні. 
  • шамотна цегла. Даний вид цегли призначається для робіт як внутрішньої, так і зовнішньої обробки різноманітних камінів і печей. Оскільки вона повина відповідати найвищим експлуатаційним вимогам, шамотна цегла має хорошу щільність, велику вагу, відрізняється стійкістю до сильного нагрівання
  • клінкерна цегла

Підприємство «ЛЕОМАРКБУД» здійснюємо прямі поставки цегли безпосередньо від заводу-виробника на ваш будівельний об’єкт в найкоротші терміни завдяки власному відділу логістики. Ми гарантуємо своєчасні гуртові поставки згідно узгодженого графіку поставок за договором та найбільш оптимальним транспортом. Деталі уточняйте у менеджерів в розділі КОНТАКТИ