Керамзит

Керамзит досить незвичайний матеріал з легкоплавкої глини, яка обпалюється при температурах до 1000 градусів і в ході цього процесу набуває високої міцності. Зовні він дуже схожий на гравій, особливо це стосується зернистості і округлої форми керамзиту.

Технологія виготовлення має дві особливості:

  1. Під дією високої температури відбувається здуття глини, забезпечуючи пористість складу;
  2. Зовнішня сторона при цьому поступово сплавляється, захищаючи керамзит від негативного впливу різних чинників навколишнього середовища.

Обробка гранул в барабані-печі відбувається протягом 45 хвилин, що гарантує високу якість випалу.

Керамзит має щільність 200-400 кг / м3. Він ділиться на дрібнофракційний (діаметр гранул 5-10 мм) і крупнофракційний (10-20 мм). Якщо розмір гранул менше 5 мм, такий матеріал називають «керамзитним піском».

Основними перевагами матеріалу є:

  • Висока вогнетривкість (до 1200 градусів);
  • Хороша морозостійкість (в середньому, 25 циклів заморожування і відтаювання);
  • Помірний коефіцієнт водопоглинання (від 8 до 20%);
  • Екологічність матеріалу;
  • Хімічна інертність (не вступає в реакції з більшістю лугів і кислот);
  • Тривалий експлуатаційний термін;
  • Висока міцність на стиск;
  • Доступна ціна.

Керамзит є екологічно чистим матеріалом. Саме такий набір показників зумовив широке застосування керамзиту в сучасному будівництві. Завдяки керамзиту стало можливим полегшити конструкції без шкоди міцності параметрами. Керамзит широко використовується при виробництві легких і теплоізоляційних бетонів, зовнішніх стінних панелей для промислових і житлових будівель.

Тепло — та звукоізоляційні характеристики керамзиту обумовлені його пористістю, однак підвищення пористості різко знижує міцність матеріалу. Завдяки дренувальним властивостям, керамзит використовується і в дорожньому будівництві при пристрої доріг і тротуарів. Засипання керамзитом зовнішнього периметра будівлі дозволяє запобігти промерзання ґрунту.

Використовують як заповнювач для легких бетонів, за рахунок проникнення розчину в пори гранул, керамзит показує високий рівень зчеплення з розчинної складової, що позитивно позначається на надійності, міцності і хімічної стійкості бетону.

ТзОВ «ЛЕОМАРКБУД» пропонує керамзит з доставкою по Львову та Львівській області. Деталі уточняйте у менеджерів в розділі КОНТАКТИ