Компанія "ЛЕОМАРКБУД" допомагає реалізовувати свою продукцію та тісно співпрацює  з Мистецьким об'єднанням "Галицький декор" який займається виготовленням фасадного декору  .

Фасадний декор - це сучасна альтернатива декору гіпсовому. Даний вид виробів являє собою ліпнину з пінопласту для виконання архітектурних завдань. З давніх-давен було прийнято прикрашати будинки декоративними ансамблями. Найчастіше покривалися архітектурним декором прорізи вікон, дверей, кутів і інших фасадних вузлів. В останні роки з'явилася тенденція до повернення колишніх реалій. Однак повернення відбувається із застосуванням нових технічних досягнень. Так в області фасадного декору стає популярною ліпнина з пінопласту.

Перед традиційним гіпсовим варіантом фасадний декор з пінопласту має ряд переваг:

  • легкість самих конструкцій;
  • відносна простота монтажу і експлуатації;
  • висока стійкість до механічних, температурних і атмосферних впливів за рахунок спеціального захисного покриття;
  • широкий асортимент вже готових елементів таких, як карнизи, молдинги, пілястри, колони, їх окремі частини (бази, капітелі і інші.).

Пінопластовий профіль довжиною 2 метри (щільність пінопласту -35кг/м3) захищений особливим хімічно стабільним середньозернистим складом приємного білого кольору, що містить еластичний акриловий полімер і вкраплення кварцового піску. По своїм естетичним даним він не поступається традиційній гіпсової ліпнині, а за технічними характеристиками значно перевершує її. Це і ударостійкість, і морозостійкість, і простота в експлуатації, і відносна довговічність при більш низькій ціні.

Монтаж пінопластового декору може здійснюватися як шляхом приклеювання на клей-піну, так і механічним способом. Для стикування деталей застосовується суміш для заповнювання швів CMC IZOLASYON, яка попереджає утворення тріщин в місцях стиків.

Елементи фасадного декору надають будь якій будівлі ошатний вигляд і індивідуальне звучання.Одне з найбільш частих питань, яким задаються домовласники, це якими способами додати своєму житлу такий бажаний стиль, презентабельний весняний вигляд і елітарність? Відповідь на це питання лежить на поверхні - зробити гарний фасад вашого будинку.

Що віддати перевагу: гіпсовий декор або елементи фасаду з пінопласту, вирішувати Вам. Зважте плюси і мінуси обох варіантів.

Купити фасадний декор з пінопласту у Львові Ви можете в компанії "Галицький Декор". Доставку по Львову та Львівській обл. здійснюємо оперативно і на взаємовигідних умовах.


Елементи фасадного декору з пінопласту:

Колони і пілястри 

   

Замковий камінь

     

Молдинги

  

Карнизи

   

Боссажі

  


Декоративне оздоблення фасадів котеджів і будинків

Декоративне оздоблення фасадів котеджів і будинків - все це ми готові запропонувати Вам! Сучасна обробка фасадів будівлі декоративними елементами максимально оптимізована нашими фахівцями, які мають великий досвід в оформленні та ремонті фасадів будівель.

    

Внутрішнє декоративне оздоблення

 

 Архітектурний декор з пінопласту (пінополістиролу) має безліч переваг, серед яких - легкість, негорючість, зручність в монтажі.

Проект фасаду

У нас ви можете замовити дизайн будинків,  а наші фахівці в будь-який момент готові виконати монтаж по вашому проекту! Професійне оздоблення фасаду заміського будинку, дачі або котеджу в межах міста перетворить звичайний непримітний будинок у витвір який буде стильно виділятися і приверне увагу людей з хорошим смаком .

Ми готові запропонувати вам будь-які елементи оздоблення фасадів будинків і котеджів - варіанти для наших клієнтів запропонує наш професійний дизайнер.